NAJWYŻSZĄ WAGĘ PRZYWIĄZUJEMY DO JAKOŚCI

Meble Wrzosowa to polska firma rodzinna z wieloletnią tradycją, działająca od 1985 roku. Od początku specjalizujemy się w meblach kuchennych. W swoich produktach najwyższą wagę przywiązujemy do jakości idącej w parze z dobrym designem.

Prestiż naszych produktów potwierdzony jest licznymi nagrodami. Rozpoczynając działalność nasz personel liczył zaledwie pięć osób. Dziś firma zatrudnia około 100 wysoko wykwalifikowanych specjalistów, nasza sieć sklepów wciąż się rozrasta, a  linia produkcyjna ulega stałej modernizacji.

Proponujemy meble wykonane z drewna litego (dębu, buku, olchy, czereśni, orzecha) lub zastosowaniem naturalnego forniru (Heban Tabu, Wenge, Palisander, Zebrano).Duża paleta wybarwień zaspokoi gusta najbardziej wymagających. Ponadto oferujemy również meble w technologii lakierowania lakierami poliuretanowymi kryjącymi we wszystkich kolorach z palety NCS.

W ofercie posiadamy również coś specjalnego dla kolekcjonerów. Są to meble w programie eco-line wykonane z drewna olchowego lub czereśni. Meble ekologiczne (ECO LINE). Są to meble wykonane w całości z drewna a powierzchnie zabezpieczone olejem lnianym i woskiem pszczeli. Zastosowaliśmy tu bardzo starą metodę wykonania mebli dla wymagających. Takie meble mają prawdziwy charakter.

Do produkcji naszych mebli używamy materiałów, tylko takich które spełniają ostre kryteria norm; czystości emisji, normy wytrzymałościowe, wymagania estetyczne i są łatwe w pielęgnacji oraz sprawdzają się w codziennym użytkowaniu.

Stworzyliśmy szeroką ofertę mebli nowoczesnych, klasycznych i stylowych. W mieszkaniu z takimi meblami czuje się naturalny klimat nie zmącony chemią.

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA NA WYSTAWACH I TARGACH