• Meble kuchenne na wymiar - Wrocław Galeria Wnętrz „DOMAR”

  Galeria Wnętrz DOMAR
  ul. Braniborska 14
  I piętro
  tel. +48 (71) 359 21 05
  tel. kom. +48 797 024 759
  email: wroclaw(at)meblewrzosowa.pl

  Godziny otwarcia:
  pon. - piąt. 10-20
  sobota 10-18
  niedziela 10-16

   

  Szukasz mebli kuchennych naprawdę wysokiej jakości, ale nie chcesz dopłacać za markę? Duże sieciowe sklepy odstraszają Cię niską jakością produktów? Znakomicie! Tacy klienci jak Ty trafiają do nas i wychodzą z uśmiechem na ustach i oszczędnościami w portfelu. Pozwól nam poznać Twoje potrzeby i dopasować rozwiązanie idealne dla Ciebie i Twojej rodziny. Jeśli chodzi o meble kuchenne Wrocław może się poszczycić takimi salonami sprzedaży jak nasz - salonami, gdzie atrakcyjny design idzie w parze z najwyższą jakością wykonania, komfortem i atrakcyjną ceną.

  Jaki styl kuchni preferujesz? Kusi Cię nowoczesna i modna prostota, a może wolisz puścić wodze fantazji i przenieść się w przeszłość - urządzić kuchnię w dawnym stylu? Przyjdź do nas i powiedz nam, czego pragniesz, a znajdziemy to dla Ciebie. Meble Wrzosowa to znany od prawie 30 lat salon sprzedaży mebli kuchennych we Wrocławiu - zaufało nam już drugie pokolenie rodzin. Nasze doświadczenie to Twój zysk i Twoje zadowolenie nie na rok, nie na dwa, ale na długie lata!

  Niezależnie od tego, ile czasu spędzasz w swojej kuchni, chcesz czuć się w niej dobrze i komfortowo. Nie zawsze warto kierować się tylko ceną. Komfort to nie tylko wysoka jakość mebli, ale też ich wygląd, sposób wykończenia, kolory dopasowane do Twoich upodobań oraz wiele innych czynników. Ciesz się praktyczną i funkcjonalną kuchnią o znakomitym designie - odwiedź nasz salon mebli kuchennych we Wrocławiu i pozwól nam zaspokoić potrzeby Twoje i Twojej rodziny