• Meble kuchenne na wymiar - Warszawa

  GALERIA JUPITER
  ul. Towarowa 22 lok. D5
  tel. kom. +48 797 022 225
  email: warszawa@meblewrzosowa.pl

  Godziny otwarcia:
  pon. - piąt. 10-20
  sobota 10-20
  niedziela 11-17

  Pokaż na mapie 
   

   

   

  Projektujesz swoją wymarzoną kuchnię? Długo odkładałeś pieniądze i chcesz je naprawdę dobrze zainwestować? To znakomicie - teraz potrzebny Ci tylko naprawdę solidny salon sprzedaży mebli kuchennych w Warszawie. Na szczęście nie musisz jeździć po całej stolicy, aby znaleźć sklep naprawdę godny uwagi - już go znalazłeś! Tam, gdzie wiedza i doświadczenie łączą się z troską o satysfakcję i zadowolenie klienta, tam robi się zakupy na całe lata. Zapytaj rzeszy naszych zadowolonych klientów, jak się dokonuje dobrego wyboru. Sprawdź, co możemy ci zaoferować.

  Przede wszystkim stawiamy na najwyższą jakość wykonania i prawdziwy komfort użytkowania mebli kuchennych. U nas znajdziesz zarówno wyroby z litego drewna: dębu, buku, jak i z naturalnego forniru. Jeśli lubisz ciekawe ozdobniki, wybierz meble z wykończeniami kamiennymi, szklanymi czy metalowymi. To, co łączy wszystkie nasze meble, to niezawodność i najwyższy standard wykonania. Mając takie meble kuchenne Warszawa może być dumna.

  Ponadto dobrze wiemy, że poza jakością cenisz sobie także design. Dlatego przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie meble do kuchni w najróżniejszych stylach: nowoczesne, klasyczne, stylowe , prowansalskie oraz wiele innych. Wybrane przez Ciebie meble dopasujemy zarówno do bardzo dużej, jak i maleńkiej kuchni. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Zaufało nam już mnóstwo rodzin - ich zadowolenie z zakupów to Twoja gwarancja satysfakcji i zysku. Odwiedź nas salon sprzedaży mebli kuchennych w Warszawie i sprawdź, co mamy specjalnie dla Ciebie!