• Meble kuchenne na wymiar- Łódź

  ul. Srebrzyńska 63
  tel.: +48 (42) 651 84 83
  email: lodz(at)meblewrzosowa.pl

  Godziny otwarcia:
  pon. - piąt. 10-18
  sobota 10-14

   

  Szukasz wysokiej jakości mebli do kuchni, ale nie lubisz przepłacać? Znakomicie - właśnie znalazłeś rozwiązanie idealne dla Ciebie! Jeśli chodzi o meble kuchenne Łódź można przejść wzdłuż i wszerz i nie znaleźć dobrej oferty. Na szczęście nie musisz chodzić, ponieważ Twoje nowe meble są tuż obok Ciebie. Odwiedź nasz salon sprzedaży i sprawdź, w jaki sposób udało nam się połączyć wysoką jakość, komfort użytkowania i bardzo atrakcyjny design - bez sztucznego windowania cen! Pozwól nam poznać i zaspokoić Twoje potrzeby.

  Cenisz sobie najwyższą jakość i wybierasz tylko meble z litego drewna? Świetnie - najwyższej jakości meble kuchenne w Łodzi są w naszym salonie sprzedaży. Buk, dąb, olcha - prawdziwe drewno bez udawania to 100% zadowolenia na lata. A może wystarczy Ci zwykły fornir, ponieważ lubisz często zmieniać wystrój swojej kuchni? Znamy i uwzględniamy potrzeby każdego klienta. Dzięki dużemu zróżnicowaniu cen nasza oferta trafia we wszelkie gusta.

  W jakim stylu chcesz mieć kuchnię? Czy preferujesz modną nowoczesność, czy uniwersalną klasykę? Nasze meble kuchenne Łódź ceni sobie również za różnorodność stylów. Jeśli masz małą kuchnię, nie myśl, że nie można jej urządzić naprawdę stylowo i ze smakiem - oczywiście, że można! Pozwól nam się wykazać - lubimy wyzwania! W ciągu prawie 30 lat istnienia na rynku wyposażyliśmy już tysiące małych i dużych kuchni. Sprawdź, co możemy zaoferować Tobie i Twojej rodzinie - wybierz jakość, komfort i Twój ulubiony styl.