• Nagrody - O firmie

    Meble Wrzosowa to firma trzymająca najwyższe standardy w Polsce, o czym świadczą liczne nagrody oraz wyróżnienia na wystawach branżowych i targach. Możemy, z pełną odpowiedzialnością oferować  Klientowi   kuchnię  jego marzeń.

    O firmie:

POLSKI PRESTIŻ

W 2001 roku firma Meble Wrzosowa została ogłoszona laureatem pierwszej edycji Wielkiego Konkursu Promocyjnego Firm „Polski Prestiż”. Nagroda jest wyrazem uznania dla firm zachowujących reguły etyki w relacjach z partnerami biznesowymi i otoczeniem, stanowiąc tym samym wzór dla innych podmiotów na rynku w kraju i za granicą.

ZŁOTE MEDALE MTP

Podczas Międzynarodowych Targów w Poznaniu organizowany jest konkurs o Złoty Medal. Spośród wyrobów zgłoszonych do konkursu i prezentowanych podczas targów, medalami uhonorowane zostają najlepsze produkty charakteryzujące się nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi i prezentujące wysoki poziom jakości.

Nasza firma jest dwukrotnym medalistą MTP. W roku 2006 nagroda została nam przyznana za kuchnię Paulina, natomiast w 2004 za kuchnię Aqua. ACANTHUS AUREUS to nagroda za prezentowane na Międzynarodowych Targach Poznańskich stoisko. Uznano je za sprzyjające celom marketingowym i ułatwiające kontakty z klientami.

MEBEL ROKU

Nagroda przyznawana na Międzynarodowych Targach w Katowicach. Wytyczne którymi kieruje się jury to dobry design i wysoka jakość produktów.

Mebla Roku, w 2003 Kuchnia Wannessa została wyróżniona w tym konkursie.  Kuchnia Atena jest laureatem roku 2002, rok 2001 przyniósł zwycięstwo kuchni Klara a w roku 2000 jury uznało kuchnią roku Modelo.

DOBRY WZÓR

Niezwykle prestiżowy konkurs organizowany przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Znak Dobry Wzór jest przyznawany wyrobom odznaczającym się wysokim poziomem wzornictwa. Wśród wyrobów nominowanych w roku 2006 znajdziemy kuchnię Paulina.

GRAND PRIX

Opolskich Targów Mebli i Wyposażenia Wnętrz. Jesteśmy trzykrotnym laureatem tego konkursu. Wysoka jakość, funkcjonalność i rozwiązania estetyczne zaważyły na tym, że w roku 2002 wyróżniona została kuchnia Stella, w roku 2001 kuchnia Klara a w roku 2000 całokształt stoiska.

CHEMOBUDOWA

to nagroda przyznawana na Targach w Krakowie. Najlepszym produktem prezentowanym na targach okrzyknięto kuchnię Marta (2002) i kuchnię Wanessa (2003)

SIEMENS PARTNER CLUB

Firma Meble Wrzosowa jest sprawdzonym partnerem we współpracy, potwierdza to przynależność do Siemens Partner Club (styczneń 2003).

FRANKE

W dowód uznania za wieloletnią współpracę Meble Wrzosowa otrzymała oficjalne podziekowania od firmy FRANKE.

QI NAJWYŻSZA JAKOŚĆ - PRODUKT ROKU 2012

Celem programu jest wskazanie i promocja tych firm i instytucji, które reprezentują najwyższe standardy, gwarantujące klientom i konsumentom otrzymanie produktu lub usługi na najwyższym poziomie.

W roku 2012 otrzymaliśmy Złoty Medal w kategorii QI Product.

 

Design dla Konesera 2014


QI NAJWYŻSZA JAKOŚĆ 2015

Najwyższa Jakość Quality International, to program o ugruntowanej pozycji, ceniony za swój obiektywizm i fachowość. IX edycja odbywa się pod patronatem Ministerstwa Gospodarki, Klubu Polskie Forum ISO 9000 (partner merytoryczny) i Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.