• Kuchnie Concept

  Tradycyjne kuchnie o uniwersalnym charakterze pasują do każdego wnętrza. Pastelowe barwy, klasyczne rozwiązania i subtelny styl połączono z komfortowymi i praktycznymi rozwiązaniami. Cechuje je wygoda i spokojne piękno. Linia przeznaczona dla osób, które chciałyby, aby kuchnia stała się funkcjonalną przestrzenią, gdzie czasu spędza się niewiele, lecz efektywnie i przyjemnie.

  Projekty w kolekcji::

 • Kuchnie Nowoczesne

  Minimalistyczne kuchnie o prostych bryłach i płaskich powierzchniach charakteryzuje nowoczesna elegancja oraz wysoka funkcjonalność. Zastosowano w nich najnowsze rozwiązania, najlepszej klasy materiały i wyposażenie, które szybko i zdrowo pozwoli przygotować każdy posiłek. Linia ta skierowana jest dla przede wszystkim dla użytkowników poszukujących nie tylko oryginalnego designu, ale także efektywności.

  Projekty w kolekcji::

 • Kuchnie Stylowe

  Inspirowane przeszłością kuchnie cechuje dbałość o detale. Bogate zdobienia, piękne witraże, ręcznie rzeźbione elementy to niepowtarzalna atmosfera stylowego wnętrza. Ekskluzywne materiały i najlepszej jakości wyposażenie dopełniają harmonijne projekty. Przeznaczone są dla osób, które dostrzegają w kuchni coś więcej niż tylko przestrzeń pracy.

  Projekty w kolekcji::

 • Stoły i krzesła

  Meble Wrzosowa to również stoły i krzesła, które można dopasować kolorystycznie do mebli kuchennych.

  Projekty w kolekcji::